Депутати Вараської міської ради підтримали звернення до країн ЄС

Відбулося продовження засідання вісімнадцятої сесії Вараської міської ради восьмого скликання.

Під час засідання депутати розглянули 50 питань, також було розглянуто депутатські запити та звернення.

Насамперед, міський голова м.Вараш Олександр Мензул запропонував депутатам підтримати звернення до міста-побратима Волув Республіки Польща та Посольства Словацької Республіки в Україні щодо сприяння у наданні Україні статусу країни-кандидата на членство в Європейському Союзі.

zvernennya1

zvernennya2

Депутати підтримали дане звернення. У подальшому ухвалили рішення про продовження договорів оренди нерухомості для Вараськогого міського центру соціальних служб, щодо безоплатної передачі комунального майна, щодо безоплатної передачі комунального майна з балансу КП "ВТВК" на баланс Управління освіти, розглянули "Програму підтримки Вараської міської територіальної виборчої комісії Вараського району Рівненської області поза виборчим процесом місцевих виборів на 2022-2025 роки" та ін.

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!