Влада Вараської громади звернулася до поліції щодо незаконного обмеження доступу до водойми Білого озера

Працівники Управління безпеки та внутрішнього контролю виконавчого комітету Вараської міської ради відреагували на звернення жителів Вараської громади щодо неправомірного стягнення оплати за доступ до території Білого озера.

Під час рейду зафіксовано факт стягнення оплати, наявності перешкоди доступу громадян до рекреаційної зони біля водойми, що суперечить ст.66 Лісового кодексу України, ст.88 Водного кодексу України, ст.61 ЗУ №233-IX від 29.10.2019 р. "у прибережних захисних смугах забороняється влаштування огорож або інших конструкцій, берегів річок, водойм та островів, крім випадків, передбачених законом".

photo1655791856

За результатами рейду виконавчий комітет звернувся до Вараського районного відділу поліції та адміністрації Рівненського природного заповідника щодо незаконного обмеження доступу до водойми.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!