"Комунальна" комісія розглянула проєкт рішення про пільги зі сплати земельного податку для комунальних підприємств

Відбулося засідання Комісії з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та благоустрою Вараської міської ради.

Насамперед, депутати заслухали керівників комунальних підприємств громади щодо нагальних питань діяльності.

1481

Затим члени комісії розглянули проєкти рішень, зокрема, про передачу меблів для відокремлених робочих місць Центру надання адміністративних послуг у селах, встановлення пільг зі сплати земельного податку для підприємств житлово-комунального господарства громади на наступний рік, внесення змін до установчих документів КП "Благоустрій" та ін.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!