У Вараській громаді перейменовано вулиці

У Вараській громаді перейменовано шість вулиць. Відповідне рішення прийняли депутати Вараської міської ради під час чергового засідання 21 сесії.

Зокрема, на засідаyні комісії з найменування та перейменування мікрорайонів, вулиць, провулків, площ, скверів та інших об’єктів на території Вараської міської ради, яке відбулося 5 травня 2022 року, розглянуто пропозиції громадськості та вирішено перейменувати:

• вулицю Колгоспна в місті Вараш на вулицю Волонтерська;
  • вулицю Колгоспна в селі Більська Воля на вулицю Затишна;
  • вулицю Бегми в селі Більська Воля на вулицю Садова;
  • вулицю Жовтнева в селі Рудка на вулицю Щаслива;
  • вулицю Колгоспна в селі Сопачів на вулицю Зоряна;
  • вулицю Партизанська в селі Сопачів на вулицю Кар’єрна.

Виконавчим комітетом Вараської міської ради рішення щодо перейменування вулиць було погоджено під час засідання 1 червня, відповідно даний проєкт пройшов усі необхідні етапи для подальшого його прийняття.

Варто зауважити, попередні назви вулиць підпадали під дію Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки".

Зазначимо, перейменування здійснюватиметься без зміни поштових номерів житлових будинків, установ і споруд.

Нагадуємо, у Вараській громаді триває громадське обговорення найменування вулиць. Під час нинішнього етапу (із 12 до 22 липня 2022 р.) пропонуємо обрати варіант для найменування трьох вулиць https://forms.gle/KWBhhKMSSSM3DSyf9 у м.Вараш із тих, що жителі громади запропонували починаючи із 11 травня.

Також до обговорення пропонуються варіанти https://forms.gle/Q85t7CLqgoeS3Bis5 для перейменування вулиць у таких населених пунктах громади:

• м.Вараш, вул.Курчатова;
  • с.Заболоття, вул.Гагаріна;
  • с.Стара Рафалівка, вул.50-річчя Перемоги, вул.Гагаріна, вул.Першотравнева;
  • с.Озерці, вул.Партизанська.

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!