Члени виконавчого комітету підтримали рішення про придбання комунальної техніки

Відбулося засідання виконавчого комітету Вараської міської ради.

Члени комітету підтримали рішення про виділення коштів для ремонту даху приміщення Центру дозвілля, про переведення нежитлового приміщення у житловий фонд, про висунення кандидатур для присвоєння почесного звання "Мати-героїня".

Сьогодні ухвалені й рішення про закупівлю комунальної спецтехніки для заміни тої, що була передана для потреб Збройних Сил України, та про виділення коштів для створення схеми дорожнього руху у м.Вараш, що враховуватиме напрацювання робочої групи із розробки велоконцепції Вараської громади.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!