У Вараській громаді реалізовуватимуть проєкти Громадського бюджету

Відбулося засідання з обговорення питань реалізації проєктів Громадського бюджету, за які минулоріч проголосувало найбільше учасників проєкту.

Зокрема, першими будуть втілені ті проєкти, котрі можуть бути реалізовані в умовах воєнного стану.

Наразі напрацьовується план дій, відповідно до якого головні виконавці (підрозділи виконавчого комітету), зможуть втілити ідеї проєктантів-переможців.

Нагадаємо, минулого року вперше у Вараській громаді жителі змогли взяти участь у проєкті Громадський бюджет, де кожен міг подати свою ідею покращення громади на розгляд та отримати можливість її реалізації.

Із проєктами-переможцями можна ознайомитися за посиланням.

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!