У Вараші ВПО та мешканці громади можуть більше дізнатися про доступні медичні послуги

Внутрішньо переміщені особи та мешканці громади можуть більше і докладніше довідатися про доступні медичні послуги у Вараській громаді. Відповідна інформація нині розміщена на рекламних конструкціях громади.

Проєкт реалізовує комунальне підприємство "АН "Перспектива" за фінансового сприяння програми USAID "Підтримка реформи охорони здоров'я".

photo 2022 08 04 16 50 42

"Проєкт передбачає інформування населення громади та ВПО щодо того, як отримати направлення або рецепт на "Доступні ліки", як і де отримати препарати інсуліну, як отримати медичну допомогу ВПО в умовах воєнного стану, де знайти сімейного лікаря, терапевта або педіатра, з яким можна укласти декларацію та яку допомогу надає лікарня в межах Програми медичних гарантій", - зауважила директор комунального підприємства "АН "Перспектива" Наталія Стадник.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!