Для потреб Вараської громади придбано нову спецтехніку

Парк комунальної техніки громади поповнився багатофункціональним міні-навантажувачем Bobcat. Техніка придбана за кошти платників податків Вараської громади – зокрема, за навісне обладнання та навантажувач сплачено 3,4 млн грн.

"Уже давно назріла необхідність в оновлені парку спецтехніки громади – вона стала ще більш актуальною із початком повномасштабного вторгнення (комунальні підприємства міста передали частину спецтехніки для потреб ЗСУ). Дякую депутатам, що підтримали пропозицію виконавчої влади. Bobcat буде використовуватися для розчищення у зимовий період міжквартальних доріг, вулиць та проїздів. Також є можливість використовувати цю техніку за іншим призначенням – задля цього придбано різноманітне додаткове навісне обладнання", – зауважує міський голова Олександр Мензул.

c8c78730

d21e7118

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!