Вебінар "Нюанси застосування РРО ФОПами з 2022 року"

27 січня 2022 року о 14:00 ГУ ДПС у Рівненській області спільно з Територіальним відділенням у Рівненській області Асоціації платників податків України організовують Zoom-вебінар "Нюанси застосування РРО ФОПами з 2022 року".

Під час вебінару буде розглянуто такі питання:

• Кого з ФОПів не стосується обов’язок застосування РРО/ПРРО?
  • Яким групам ФОПів необхідно застосування РРО/ПРРО, починаючи з 1 січня 2022 року?
  • Як коректно реєструвати РРО, КОРО, РК?
  • Яким чином застосовувати РРО/ПРРО при торгівлі різними групами товарів, наданні послуг?
  • Які реквізити повинні бути зазначені в чеку РРО?
  • Хто з ФОПів і яким чином зобов’язаний вести товарний облік?
  • Яка відповідальність чекає на платників за порушення у сфері РРО/ПРРО та як працювати з РРО/ПРРО без помилок та штрафів?

Посилання для реєстрації в Zoom: https://us05web.zoom.us/j/84278818374?pwd=cE1UUlp4NDlHaXNkdkEzS21YRkVWZz09

Passcode: qzETm4

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!