Рекомендуємо підприємцям долучатися до Національної програми продовольчої безпеки

Із метою забезпечення продовольчої безпеки в Україні на базі Держпродспоживслужби створена Національна програма продовольчої безпеки, яка дозволяє об’єднати зусилля військових адміністрацій, виробників харчових продуктів, торговельних мереж, міжнародних організацій.

Діяльність програми спрямовано на стимулювання розбудови української економіки, навіть в умовах війни, і забезпечення харчовими продуктами й товарами першої необхідності мешканців громад, представників Збройних Сил України та територіальної оборони.

За допомогою платформи можна швидко сформувати потребу в тих чи інших товарах та побачити пропозиції інших учасників.

Цінність для підприємств та інших учасників:

• доступ до актуальної інформації щодо реальних потреб та пропозицій тих чи інших товарів, що значно спрощує варіанти пошуку ринку збуту для вашої продукції;
  • можливість миттєвої комунікації з покупцем чи постачальником без зайвих посередників;
  • замовлення послуг транспортування;
  • уже за декілька днів-старт-контракти за декількома з публічних оферт та доступ до держзамовлень без зайвих паперів та втрати часу.

Рекомендуємо Вам зареєструватись на Платформі Допомоги та долучитись до роботи.

Інструкція для користувачів за посиланням https://dpss.creatio.com/Login/SspLogin.aspx

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!