Агровиробники Вараської громади можуть безоплатно отримати мінеральні добрива на осінню посівну кампанію

Зокрема, через Програму USAID АГРО, кожен учасник зможе отримати 1 тонну нітроамофоски для основного та припосівного внесення. Загалом українським аграріям передадуть 12 тис. тонн добрив.

Реєстрація на отримання допомоги вже розпочалася в Державному аграрному реєстрі. Заявки приймаються у розділі "Доступні програми" – "Добрива NPK від USAID АГРО, 2023".

Звертаємо увагу, що можливість подати заявку є обмеженою. Реєстрація буде тривати до вичерпання планових обсягів добрив.

Нагадуємо, що заявки приймаються виключно через ДАР, у розділі "Доступні програми" – "Добрива NPK від USAID АГРО, 2023". Отримати допомогу можуть агровиробники, які:

• мають в обробітку від 5 до 500 га у будь-якій області України (за винятком тимчасово окупованих територій),
  • вирощують зернові або олійні культури,
  • зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема,
  • сімейні фермерські господарства.
  • Загалом українським агровиробникам передадуть 12 тис. тонн добрив.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!