У Вараській громаді зростає кількість хворих на COVID-19

У Вараській громаді спостерігається тенденція до збільшення захворюваності на COVID-19.

Іще місяць тому у Вараській багатопрофільній лікарні не було пацієнтів із діагнозом захворюваності на COVID-19. Водночас, нині у громаді 8 осіб хворіють на коронавірусну хворобу.

Медики наголошують, що тільки вакцинація захищає від тяжких наслідків хвороби й можливої смерті.

Нагадуємо, що Центр вакцинації населення від COVID-19 у Вараші працює лише у будні з 10:30-16:30 год. Отримати щеплення від COVID-19 можна за адресою: вул.Енергетиків 23, каб.119.

Наразі наявні наступні вакцини CoronaVac та Janssen від компанії Johnson & Johnson.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!