Для учнів Вараської громади організовано харчування

У закладах освіти Вараської громади організовано харчування для учнів перших класів, котрі навчаються офлайн.

За словами начальника Управління освіти Олени Корень насамперед розпочали харчування дітей, котрі мають статус постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, в освітніх закладах сільських територій громади. Харчування там організовує Вараська районна державна адміністрація.

"У міських закладах освіти харчування організовано за програмою "Харчування учнів закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади на 2020-2022 роки". Наразі учнів перших класів трьох ліцеїв харчуємо в їдальні одного з них, учні ще двох ліцеїв годують у їдальнях закладів, де вони навчаються", – зазначила Олена Корень.

307999242 1780030665686347 6620590731608832562 n

Нагадаємо, цьогоріч через воєнний стан освітній процес у Вараській громаді розпочато у змішаному форматі.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!