Вараські волонтери передали автомобілі для хлопців з нашої громади

Волонтери Вараської громади передали шість автомобілів для військових підрозділів, де нині служать наші земляки.

Зауважимо, всі ці автомобілі були представленні на благодійній виставці у Вараші, яка відбулася сімнадцятого вересня на площі біля стадіону "Ізотоп".

Кошти на придбання автомобілів збирала уся громада Вараша: підприємці, освітяни, працівники виконавчого комітету Вараської міської ради, працівники Рівненської АЕС, Вараський молодіжний центр та небайдужі мешканці громади.

Окрім того, позашляховики завантажили усім необхідним для військових: біноклями, старлінками, маскувальними сітками, планшетами, теплим одягом та смаколиками.

photo 2022 10 04 11 47 34

Дякуємо всім небайдужим жителям громади, завдяки яким відбулася ця поїздка.

Висловлюємо окрему подяку Григорію Хвищуку, який активно допомагає забезпечувати потреби наших військовослужбовців.

Спільними зусиллями – до перемоги!

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!