У Вараші продовжують працювати над створенням безбар'єрного простору

У Вараській громаді тривають роботи зі створення безбар'єрного простору для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення.

Минулоріч працівники КП "Благоустрій" займалися облаштовуванням тротуарів і пішохідних доріжок у м.Вараш, їх бетонуванням, цьогоріч зроблені безпечні з'їзди та заїзди на тротуари по м-р Будівельників (навпроти кафе Тоскана), проспекті Шевченка (поруч із Кузнецовським міським судом), доріжки по проспекту Шевченка до автовокзалу, заїзду до зупинки "Автовокзал", доріжки до Центру надання адміністративних послуг, по вул.Енергетиків та ін.

photo1665480060 3

Нині тривають роботи із облаштування безпечних з'їздів та заїздів на тротуари біля магазину Нектар та кафе Марго на проспекті Шевченка.

photo1665480060 2

photo1665480060

Зазначимо, ця ініціатива "Доступний Вараш" реалізовується за партнерства з IREX in Ukraine та USAID Ukraine – USAID Україна.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!