Про оприлюднення проєкту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу

10 березня 2020 року на вебсайті Вараської міської ради varash-rada.gov.ua  буде оприлюднено проєкт регуляторного акта Вараської міської ради  від 05 березня 2020 року № 1799 «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку  на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік» та аналіз регуляторного впливу зазначеного проєкту.

Пропозиції та зауваження надсилати у письмовій формі у фінансове управління виконавчого комітету Вараської міської ради за адресою: майдан Незалежності,1, каб.317 або на електронну адресу kuzn_finup@ukr.net  протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.