У санітарно-захисній зоні Рівненської АЕС посилюють заходи безпеки

Рада оборони Рівненської області, враховуючи "інтерес" ворога до енергетичної системи України, вирішила вжити додаткових заходів безпеки в межах санітарно-захисної зони Рівненської АЕС, зокрема:

• встановити блокпости з контрольно-пропускними функціями на під’їзних автошляхах та обладнання інженерних загороджень на польових дорогах;
  • обмежити пересування особистим автомобільним транспортом та фізичних осіб, що не є працівниками Рівненської АЕС;
  • змінити схему руху маршрутних транспортних засобів з метою переміщення їх поза межі санітарно-захисної зони;
  • заборонити використання відеореєстраторів на транспортних засобах;
  • заборонити проведення фото -, відеозйомки в межах санітарно-захисної зони.

Просимо усіх дотримуватися правил перетину блокпостів, не порушувати комендантську годину, дотримуватися вжитих обмежень, оскільки сьогодні надважлива синергія між усіма причетними до оборони області. Особливо між відповідальними за стратегічні об‘єкти нашого регіону.

Долучайтеся до акаунту в InstagramTelegram-канал Вараської громади!