Дякуємо підприємцям Вараської громади за підтримку енергетичного фронту!

Ми вдячні усім суб’єктам господарювання Вараської громади, котрі відповідально поставилися до закликів ощадливого використання електроенергії.

Завдяки нашим спільним зусиллям вдається зменшувати навантаження на електричні мережі, ми виграємо час для ремонтних бригад, котрі у режимі 24/7 працюють над відновленням енергетичної системи України.

Розуміємо, що такі заходи не найкраще впливають на роботу ваших магазинів, офісів, кафе та ін., однак це частина нашого спротиву агресії – тут, у тилу, у нас свій фронт – економічний. А на фронті, як відомо, може бути "гаряче".

Ми переконані, що тимчасові незручності лише зміцнюють нас та наближують нашу спільну Перемогу!

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!