У Вараській громаді обрали старосту чотирьох сіл

Леся Миколаївна Овсянік – староста Мульчицького старостинського округу (села Мульчиці, Кримне, Журавлине та Уріччя). Таке рішення сьогодні прийняли депутати під час 26-ої сесії Вараської міської ради.

"Обіцяю прозоро добросовісно працювати для жителів мульчицького округу і не тільки. Попри те, що я жінка, я сильна духом, характером, і кулаком, і волею", –  сказала Овсянік під час виступу на засіданні.

5519

Нагадаємо, 24-25 листопада члени організаційного комітету організували у селах округу громадське обговорення кандидатури, запропонованої міським головою м.Вараш Олександром Мензулом. На підтримку Лесі Овсянік зібрано 365 голосів (тобто 22%) жителів Мульчицького старостинського округу.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!