Виконавчий комітет затвердив порядок демонтажу самовільно встановлених тимчасових споруд, гаражів

Затверджено "Порядок демонтажу самовільно встановлених/розміщених елементів благоустрою, тимчасових (металевих) гаражів, тимчасових споруд на території Вараської МТГ". Відповідне рішення ухвалене сьогодні на засіданні виконавчого комітету Вараської міської ради.

Порядок передбачає підстави, механізм, строки проведення демонтажу елементів благоустрою, тимчасових (металевих) гаражів (ТГ), тимчасових споруд (ТС) на території Вараської громади, що встановлені/розміщені з порушенням вимог чинного законодавства України та/або рішень органів місцевого самоврядування, а також подальше поводження з ними та відшкодування витрат, пов’язаних з їх демонтажем.

0164 1024

Демонтажу підлягають самовільно встановлені/розміщені елементи благоустрою, тимчасові гаражі, споруди у випадках:

• відсутності, анулювання, закінчення строку дії паспорта прив'язки ТС, ТГ, договору та/або інших дозвільних документів, на підставі яких встановлено/розміщено об’єкти;
  • самовільного встановлення/розміщення об’єктів;
  • невідповідності розташування об’єктів будівельним нормам та правилам, чинним нормативно-правовим актам у сфері благоустрою, паспорту прив’язки ТС, документам на елементи благоустрою (технічним паспортам на об’єкти благоустрою, паспортам дитячих ігрових та спортивних майданчиків, тощо);
  • відсутності документа, що посвідчує право на земельну ділянку для ТС, ТГ;
  • самовільної зміни власником призначення ТС, ТГ;
  • наявності судового рішення;
  • та в інших випадках, передбачених чинним законодавством України.

Також рішенням виконавчого комітету утворено комісію, до якої увійшли представники комунальних підприємств Вараської міської ради, представники виконавчих органів Вараської міської ради, з питань земельних ресурсів, з питань житлово-комунального господарства, з питань державного архітектурно-будівельного контролю, з питань архітектури та містобудування, з питань контролю за станом благоустрою міста тощо.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!