Маршрут траурної процесії-прощання з Максимом Пашком

У четвер, 2 березня, у Вараші відбудеться прощання із загиблим солдатом 104-ої окремої бригади територіальної оборони Максимом Максимовичем Пашком.

Житель Вараша загинув 4 березня 2022 року під час виконання бойового завдання у смт Макарів Київської області. Факт загибелі нещодавно встановлено за експертизою ДНК.

Пашко Максим Максимович

Об 11:00 у Свято-Михайлвіському храмі розпочнеться поминальна служба. По завершенню відправи траурна хода рушить вулицею Набережна до будинку м-р Вараш 27. Після прощання біля під'їзду процесія пройде Набережною до перехрестя вулиць Лесі Українки та Соборна (світлофор).

Поховають Героя на кладовищі у с.Стара Рафалівка.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!