Маршрут траурної процесії-прощання з Володимиром Фільом

У суботу, 4 березня, у Вараші відбудеться прощання із загиблим солдатом, зенітником-артилеристом зенітно-артилерійського взводу 13-го окремого десантно-штурмового батальйону імені Героя України полковника Тараса Сенюка (95 ОДШБр) Володимиром Валерійовичем Фільом.

26-річний житель Вараша разом із побратимами виконував бойове завдання біля м.Кремінна Сєвєродонецького району Луганської області.

photo 2023 03 03 17 33 29

Об 11:00 траурна хода рушить від будинку вулицею Соборна до магазину Кошик, звідти через мікрорайон Перемоги до вулиці Героїв Небесної сотні і до Свято-Софіївського храму, де відбудеться поминальна служба.

Після служби у церкві хода рушить вулицею П'ятихатки до виїзду з міста.

Поховають Героя на кладовищі у с.Стара Рафалівка.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!