• Головна
  • Новини
  • Олександр Мензул: для лікарні не шкодували коштів − придбали потужне спеціалізоване обладнання

Олександр Мензул: для лікарні не шкодували коштів − придбали потужне спеціалізоване обладнання

Керівництво Вараської громади, депутати Вараської міської ради докладають зусиль для оновлення й осучаснення Вараської багатопрофільної лікарні задля зручності й комфорту в одержанні медичних послуг жителями громади.

Зокрема, про це повідомив міський голова м.Вараш Олександр Мензул у програмі "Актуальне інтерв’ю" на телеканалі "Енергоатом". За словами очільника Вараської громади, за рівнем придбаного обладнання нині вараська лікарня може зрівнятися із медичними закладами області, а за деякими позиціями навіть і перевершити.

"На лікарню депутати не шкодували коштів, минулого року ми купили нове потужне спеціалізоване обладнання. Якщо обладнання сучасне, то і лікарю хочеться краще працювати, і якість послуг відповідно покращується. Придбали багато, але на досягнутому не зупиняємося. Також у планах завершити ремонти у середині приміщення, адже за 40 років існування лікарні не оновлювалась ні сантехніка, ні електрика, ні підвальні приміщення", − зауважив Олександр Мензул.

Докладніше про цю та інші теми в інтерв'ю з міським головою переглядайте у відеозаписі.

Варто додати, що у 2022 році, попри виклики воєнного часу, із бюджету громади було виділено 34 млн 999 тис. грн. для придбання медичного обладнання. Зокрема, закуплено апарати для анестезії Leon, Leon Plus, стіл операційний ОР 750, систему для лікування ран негативним тиском, електрокардіограф, електрохірургічний апарат KENTAMED, центрифугу для переливання крові Sigma, ультразвукову діагностичну систему експертного класу Apogee 5500, систему ЕКГ, ультразвукову діагностичну систему Ebit 60, пристрій для реабілітації MOTOmed viva2, артроскопічну стійку, рентгенівську цифрову систему MobileCooper, рентгенівську діагностичну систему KAIGEN-65-R, оптико-когерентний томограф НОСТ-1 F, лапороскопічну стійку, електрохірургічний апарат ARC 303 та ін.

Читайте також:

Унікальна подія: у Вараській громаді віднині є відділення гемодіалізу

У Вараші запрацював Центр крові

Хірурги вараської лікарні оперують пацієнтів на сучасному обладнанні

Лікарі-травматологи приймають пацієнтів в оновленому відділенні Вараської багапрофільної лікарні

Для Вараської багатопрофільної лікарні придбано обладнання на суму 35 млн грн

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!