Маршрут траурної процесії-прощання з Андрієм Мазлаєм

Сьогодні, 17 березня, орієнтовно о 17:30 до Вараша прибуде труна з тілом молодшого сержанта 355-го навчального механізованого полку Андрія Олексійовича Мазлая.

За уточненою інформацією молодший сержант 355-го навчального механізованого полку зник безвісти 9 лютого під час виконання бойового завдання біля села Іванівське Донецької області. 7 березня тіло Героя вдалося евакуювати з поля бою.

photo1678619017

Траурна хода розпочнеться біля АЗС Журавлина, прослідує вулицями Соборна та Набережна до будинку мікрорайон Вараш 32А. Після прощання біля під'їзду процесія вирушить до Свято-Михайлівського храму, де труна пробуде ніч.

18 березня поминальна служба у церкві почнеться об 11:30. Після відправи прощальна хода прослідує біля Приватбанку, вулицею Лесі Українки до світлофору.

Поховають нашого Захисника на кладовищі у с.Стара Рафалівка.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!