Час знову одягати маски: у Вараській громаді зростає кількість хворих на коронавірус

У Вараській громаді зростає кількість хворих на COVID-19.

У Вараському центрі первинної медичної допомоги за попередній тиждень зафіксовано 82 випадки захворювання серед дітей і дорослих. Два тижні тому цей показник складав 47 захворювань.

Фахівці наполягають на дотриманні маскового режиму, радять уникати місць масового скупчення людей. За перших симптомів (температура, слабкість, закладеність носу тощо) – зверніться до свого сімейного лікаря.

Нагадаємо, що лише вакцинація дозволяє уникнути захворювання на COVID-19 або полегшити його перебіг – каб.119, вул.Енергетиків 23 м.Вараш (з 10:00 до 16:30, 067-678-76-32).

photo 2023 03 21 16 09 41

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!