У Вараській громаді відбулися заходи для учнів та вчителів

У Вараші упродовж одного дня відбулося два заходи для вчителів та учнів. У Вараському ліцеї №1 відбувся перший тренінг у рамках проєкту "Успішна школа через ефективне самоврядування", а Вараський ліцеї №4 приймав учасників Pre EdCamp'у.

Зокрема, до тренінгу, організованого молодіжною громадською організацією "Інститут Суспільних Ініціатив" у рамках програми "Мріємо та діємо", приєдналися 13 команд із учнів й учителів закладів загальної середньої освіти громади та Центру дитячої та юнацької творчості.

Проєкт ставить за мету допомогти школам у визначенні власного фокусу розвитку учнівського самоврядування, встановлення зв’язків з іншими навчальними закладами для обміну досвідом та надання менторської підтримки.

У свою чергу для підлітків та юнаків це можливість проявити свої лідерські якості, реалізувати ідеї, самостійно приймати важливі рішення, виступати в ролі прикладу цінностей свободи та демократії, а також багато інших можливостей.

338847877 738835581272364 2532988709828767573 n

Також 29 березня учасники Pre EdCamp – понад 100 вчителів початкової школи Вараської, Рафалівської, Полицької, Каноницької, Дубровицької громад та м. Луцьк – обговорювали тему "Штучний інтелект та вчителі: партнерство чи конкуренція".

Робота конференції тривала у формі проведення експертної панелі у 7 локаціях за різними напрямами. Спікери розкривали важливі теми розвитку та функціонування сучасної освіти. По завершенню роботи експертних панелей відбувся воркшоп на тему: "Які можливості надає штучний інтелект для поліпшення навчання та як вони можуть бути використані на практиці?"

Також учасники події могли долучитися до майстерок із виготовлення іграшкових білих ворон (символу EdCamp), проведення дослідів і збору коштів для друку збірки "Той день,коли прийшла війна".

338859231 884563392807240 943005337017090788 n

Світлини організаторів заходів

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!