Вараська громада в цифрах: 20

Стільки пожеж сталося на території Вараської громади упродовж I кварталу 2023 року. За інформацією Вараського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області це на 56,5% менше, ніж за аналогічний період 2022 року (46 пожеж).

Цьогоріч різке зменшення кількості пожеж пов’язане із погодними умовами, коли упродовж березня випала значна кількість опадів.

Здебільшого причинами виникнення пожеж залишається "людський фактор": або незнання правил пожежної безпеки, або ж легковажне, свідоме, або несвідоме їх порушення. Серед основних причин виникнення пожеж – порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей та електроустановок (15 випадків), необережне поводження з вогнем (2 випадки).

До слова, із початку 2023 року було зареєстровано 1 випадок загибелі внаслідок пожежі.

Varash attention422

Сума прямих збитків від пожеж складає орієнтовно 2 млн грн., побічних – 7,32 млн грн.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!