Маршрут траурної процесії-прощання з Олександром Мирончуком

Сьогодні, 24 травня, об 12:30 відбудеться прощання із загиблим сержантом 128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади Олександром Васильовичем Мирончуком.

36-річний житель Вараша помер учора, 23 травня, вдома...

Олександр із 2020 року служив контрактником у 301-ому окремому дорожньо-комендантському батальйоні. Із 2015 по 2016 рік брав участь в АТО.

5597b627 d9f8 4840 88fb f35bd0da1b0a

Траурна хода розпочнеться о 12:30 від лікарні (біля моргу), далі вулицею Енергетиків до Автовокзалу, потім проспектом Т.Шевченка, біля Приватбанку до Свято-Михайлівського храму. Після служби хода прослідує до будинку у мікрорайоні Перемоги 40. Після прощання біля під'їзду процесія прослідує до Журавлини.

Поховають нашого Захисника на кладовищі у с.Стара Рафалівка.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!