Пішов із життя Петрик Любомир Михайлович

Колектив виконавчого комітету Вараської міської ради глибоко сумує із приводу передчасної смерті Петрика Любомира Михайловича, котрий тривалий час працював в органах місцевого самоврядування (1991-2012), зокрема обіймав посади заступника, першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

У нашій пам'яті він назавжди залишиться мудрим керівником, надійним та вірним другом, доброзичливою та високопорядною людиною.

Фото петрик

Висловлюємо щирі співчуття близьким та рідним і поділяємо їхнє горе. Розуміємо гіркоту втрати усіх тих, хто знав, любив і поважав Любомира Михайловича.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!