Члени виконкому ухвалили рішення про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно

Відбулося засідання виконавчого комітету Вараської міської ради.

30 червня члени виконкому розглянули два питання порядку денного. Насамперед, ухвалили рішення про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно.

Як пояснив директор Департаменту житлово-комунального господарства, майна та будівництва ВК ВМР Дмитро Ющук, котрий доповідав щодо цього питання, виникла потреба внести до нових реєстрів будівлю Вараського ліцею №3.

Також члени виконавчого комиітету внесли зміни до персонального складу спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобіганню різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!