Вараські школярі − переможці обласного етапу військово-патріотичної гри "Джура"

Вараські юнаки і дівчата посіли перші місця у своїх вікових групах в обласному етапі військово-патріотичної гри "Джура".

Упродовж трьох днів 168 джур (21 рій) демострували витримку та вправність у військово-патріотичних, культурно-інтелектуальних і патріотичних конкурсах "Рятівник", "Туристсько-спортивна смуга перешкод", "Метання гранати", "Стрільба з пневматичної гвинтівки", "Таборування", "Впоряд".

photo 2023 06 30 16 02 10 3

Учасники виявляли знання та кмітливість в інтелектуальній грі-вікторині "Відун", вправлялися у стрільбі з лука тощо.

Також проводилися тематичні зустрічі з фахівцями різних галузей з актуальних питань сьогодення, зокрема, представники ГУ ДСНС України у Рівненській області провели майстер-класи із мінної безпеки.

photo 2023 06 30 16 02 12 2

За підсумками змагань в старшій віковій категорії визначили наступних переможців:

• 1 місце – рій "Браття" (Вараський ліцей №3);
  • 2 місце – рій "Дубравці" (Дубенський ліцей №6);
  • 3 місце – рій "Поліська січ" (Володимирецький ліцей "Колегіум").

photo 2023 06 30 16 02 11

Переможці у середній віковій категорії:

• 1 місце – рій "Стріла" (Вараський ліцей №1, Вараської ТГ);
  • 2 місце – рій "Відважні соколи" (Тараканівський ліцей, Тараканівської ТГ);
  • 3 місце – рій "Козаки" (Повчанський ліцей, Повчанської ТГ).

Отже саме Вараські команди "Стріла" та "Браття", представлятимуть Рівненщину в ІІІ Всеукраїнському етапі змагань.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!