Маршрут траурної процесії-прощання з Володимиром Петруком

12 липня у місті Вараш о 12:00 відбудеться прощання із загиблим лейтенантом військової частини 3045 Володимиром Петровичем Петруком.

Військовослужбовець зазнав смертельних поранень 10 липня 2023 під час виконання бойового завдання.

75d20912 c2e8 4521 99bc 2ea52b5fa78e

Поминальна хода вирушить о 12:00 від лікарні (морг) вулицею Енергетиків до Автовокзалу, проспектом Т.Шевченка до будинку мікрорайон Будівельників 5/2. Після прощання біля під'їзду процесія пройде подвір’ями далі по проспекту Т.Шевченка, майданом Незалежності, вул.Лесі Українки, вул.Соборною до будинку мікрорайон Перемоги 42, де також відбудеться прощання. Звідти хода прослідує вул.Героїв Небесної сотні до Свято-Софіївського храму.

По завершенню поминальної служби процесія пройде вул.П’ятихатки до АЗС "Журавлина".

Поховають нашого Захисника на Алеї Героїв кладовища у с.Стара Рафалівка.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!