Маршрут траурної процесії-прощання з Олександром Гончаром

Сьогодні, 4 серпня, орієнтовно о 19:30 до Вараша прибуде тіло загиблого Героя Олександра Гончара. Від Автовокзалу до Вараської багатопрофільної лікарні (ВБЛ) заплановано ходу.

У суботу, 5 серпня, траурна процесія о 10:00 вирушить від ВБЛ (морг) до Автовокзалу, далі проспектом Т.Шевченка, вулицею Лесі Українки, поверне через двори до будинку мікрорайон Вараш 10Б.

Гончар Олександр Анатолійович2
Після прощання біля під'їзду хода вирушить вул.Лесі Українки до перехрестя вулиць Набережна, Соборна, Лесі Українки, Волонтерська (світлофор). Звідти труну з тілом нашого Героя доправлять до с.Заболоття Вараської громади. У цьому селі траурна хода прослідує до будинку Незалежності 6, а після прощання до Іоанно-Богословського храму.

Поховають нашого Захисника на кладовищі у с.Заболоття.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!