Звіт результатів громадських слухань

Управлінням містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради (далі Управління) 1 квітня 2019 року було розпочато громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детальний план території вулиці Паркової та рекреаційної зони активного відпочинку населення обмеженої вул.Парковою та р.Стир у м.Вараш» шляхом оприлюднення інформаційного повідомлення про його початок на офіційному сайті Вараської міської ради.

З відповідною проектною документацією можна було ознайомитися на офіційному веб-сайті Вараської міської ради та в Управлінні.

Під час проведення громадських слухань до Управління пропозицій від громадськості міста не надходило.

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України “Про основи містобудування” та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011 року, 03.05.2019 року в залі засідань виконавчого комітету відбулися громадські слухання за участю мешканців міста, представників депутатського корпусу, виконавчої влади, де було прийняте рішення погодити проект містобудівної документації «Детальний план території вулиці Паркової та рекреаційної зони активного відпочинку населення обмеженої вул.Парковою та р.Стир у м.Вараш» та рекомендувати даний проект до затвердження на засіданні виконавчого комітету Вараської міської ради.

Протокол громадських слухань від 03.05.2019 року додається.

Вкладення:
Скачати цей файл (protokol100519.doc)Протокол