• Офіційна інформація

Публічна оферта до Публічного договору про надання послуг з поводження із побутовими відходами (вивезення та захоронення побутових відходів) для індивідуальних споживачів

Комунальне підприємство «Управляюча компанія «Житлокомунсервіс» Вараської міської ради, код ЄДРПОУ 40894523, розташоване за адресою: вул. Кібенка, буд. 3, м. Вараш, Рівненська областть, 34400, яке визначене виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Вараської міської об’єднаної територіальної громади (територія №2 та №3) відповідно до рішення виконавчого комітету Вараської міської ради Рівненської області області від 21.05.2020 року № 126 та Договору № 75 на надання послуг послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Вараської міської об’єднаної територіальної громади (територія №2 та №3), укладеного 01 червня 2020 року між виконавчим комітетом Вараської міської ради та комунальним підприємством «Управляюча компанія «Житлокомунсервіс» Вараської міської ради, пропонує до укладення Публічний договір від 01 березня 2020 року про надання послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення та захоронення побутових відходів) власникам (співвласникам, наймачам, орендарям) квартир в багатоквартирних житлових будинках міста Вараш.

Графіки вивезення ТПВ:

Цей договір укладається сторонами з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України шляхом приєднання Споживача до умов цього договору згідно з заявою-приєднанням або шляхом вчинення Споживачем дій (фактичне користування послугою, оплата за надану послугу та ін.), які засвідчують прийняття ним публічної оферти та його бажання укласти договір. Публікація даного Публічного договору в місцевих друкованих засобах масової інформації та/або його розміщення на інтернет-сторінці (сайті) Вараської міської ради чи на сторінці Виконавця в Facebook, Telegramє публічною офертою (пропозицією) на адресу фізичних осіб, що проживають (зареєстровані) чи є власниками (співвласниками, наймачами, орендарями, користувачами) нерухомого майна у місті Вараш.

Директор  І.С.КОТ