Графік прийому громадян депутатами Вараської міської ради

Політична партія "СИЛА ЛЮДЕЙ"

Депутати Вараської міської ради, члени фракції ПП "СИЛА ЛЮДЕЙ" - Будь Ксенія Миколаїівна, Саворона Ігор Володимирович, Левченко Марія Володимирівна проводять прийом виборців з 18.00 год. до 19.00 год. кожної першої середи місяця в малій залі виконавчого комітету міської ради (3 поверх).

 

 

Політична партія "ГОЛОС"

Депутати Вараської міської ради, члени фракції ПП "ГОЛОС" - Грушевський Володимир Валерійович, Годунок Роман Володимирович, Добровольський  Дмитро Олександрович, Кравчук Ольга Олександрівна проводять прийом виборців в останній четвер кожного місяця з 17.30 до 19.00 год. в малій залі виконавчого комітету міської ради (3 поверх).

 

 

 

Політична партія "За майбутнє"

Депутати Вараської міської ради, члени фракції ПП "За майбутнє" - Рубець Дмитро Вікторович, Латишенко Тетяна Іванівна, Камінська Наталія Ігорівна, Лисак Віталій Іванович, Кедич Петро Романович, Мохнар Дмитро Миколайович проводять прийом виборців з 18.00 до 19.00 год. кожного першого вівторка місяця в малій залі виконавчого комітету міської ради (3 поверх).

 

 

 

Політична партія "ПРОпозиція"

Депутати Вараської міської ради, члени фракції ПП "ПРОпозиція" - Литвин Віра Андріївна, Гуліта Тетяна Василівна, Сніжко Олег Михайлович, Данилко Вікторія Анатоліївна, Пікусь Катерина Василівна, Шарабар Максим Валерійович проводять прийом виборців з 17.00 до 19.00 год. кожної третьої середи місяця в малій залі засідань виконавчого комітету міської ради (3 поверх).

 

 

№ ТВО

Опис меж територіального виборчого округу

 

 

Прізвище, ім’я по батькові депутата міської ради по округу

1

м-р БУДІВЕЛЬНИКІВ: 1,2,3 7А,7Б, 8/1,8/2,25/1,25/2

м-р БУДІВЕЛЬНИКІВ:21, 24/1,24/2,24/3,24/4, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34 

вул.КУРЧАТОВА, вул.НОВА, вул.П.БОНДАРЕНКА, вул.САДОВА,

м-р БУДІВЕЛЬНИКІВ:5/1,5/2,5/3,12/1,12/2,12/3,12/4, 15/1,15/2, 17, 27/1,27/2, 29 /2

вул.ЕНЕРГЕТИКІВ, м-р БУДІВЕЛЬНИКІВ: 14/1,14/2, 16/1,16/2, 28/1,28/2,29 /1

вул.КІБЕНКА, вул.ПАРКОВА, вул.ПРАВИКА,

м-р БУДІВЕЛЬНИКІВ: 18/1,18/2,18/3,18/4,19/1,19/2,19/4,19/5,22 /1,22 /2, 37,38

м-р БУДІВЕЛЬНИКІВ:20/1,20/2,20/3,31/1,31/2,31/3,33А,33Б,33/1,33/2,33/3, 35,36

Горегляд

Яна Іванівна

 

Камінська Наталія

Ігорівна

 

Литвин

Віра

Андріївна

 

Сусь

Любов Ульянівна

2

м-р ВАРАШ: 4,5,6, 8,10А,10Б,11,12,13,14

м-р ВАРАШ: 24А,24Б,25, 27,28,28А,29,32А,32Б,32В,34А,34Б

вул.КОЛГОСПНА, вул.ЛУГОВА,

м-р ВАРАШ: 3,7,30, 40,42,43,44,45А,45Б

пров.Вишневий, пров.Затишний, пров.імені Василя Стуса, пров.Сонячний, пров.Яблуневий,

м-р ВАРАШ: 16,17,18,19,20,21,22,23, 26А,26Б,26В

Добровольський Дмитро Олександрович

 

Чех

Олександр    Леонідович

 

Ющук

Дмитро Анатолійович

3

м-р БУДІВЕЛЬНИКІВ: 4/1,4/2,4/3,4/4, 6, 9/1,9/2,9/3,9/4 ,10/1,10/2, 11, 13, 26/1,26/2

м-р ПЕРЕМОГИ: 2,4,5,6,7,9А,9Б,10,11, 13, 24,24/1

ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3045, м-р ПЕРЕМОГИ: 12А,12Б,12В,12Г,14,15,16,17,18

м-р ПЕРЕМОГИ: 21,22, 25,32А,32Б,33А,33Б, 37,37Б,44,46

 м-р ПЕРЕМОГИ: 40,41,42,43, 48,48А,49,49А,50,50А,51,51А

Воляніна Марина Петрівна

 

Дерев’янчук  Геннадій Миколайович

 

Рубець

Дмитро   Вікторович

4

м-р ПЕРЕМОГИ:47,56,58;

м-р ЮВІЛЕЙНИЙ, вул.ТАРАСА БОРОВЦЯ, вул. ТИХА, вул.СОБОРНА, вул.СТАРОРАФАЛІВСЬКА, м-р ПІВНІЧНИЙ-1, м-р ПІВНІЧНИЙ вул.ІНЖЕНЕРНА,  вул.МЕСЛИБНИЦЬКА, вул.ПОЛІСЬКА, провулок ПОЛІСЬКИЙ -1, провулок ПОЛІСЬКИЙ-2, провулок ПОЛІСЬКИЙ-3,  провулок ПОЛІСЬКІЙ-4, провулок ПОЛІСЬКИЙ-5, м-р ПІВНІЧНИЙ, м-р ПІВНІЧНИЙ ПРОМИСЛОВОЇ ЗОНИ

 с.Більська Воля, с.Кругле

с.Березина

с.Рудка

с.Заболоття

с.Мульчиці, с.Журавлине, с.Кримне

с.Уріччя

с.Озерці, с.Городок

с.Собіщиці

с.Сопачів

с.Діброва, с.Щоків

с.Стара Рафалівка, с.Бабка

Кедич

Петро Романович

 

Лисак

Віталій

Іванович

 

Пікусь

Катерина Василівна

 

Шарабар Максим Валерійович

Примітка: решта депутатів Вараської міської ради були обрані по єдиних виборчих списках.

ПП «ЗА МАЙБУТНЄ»:

 Латишенко Тетяна Іванівна

Мохнар Дмитро Миколайович

Стецюк Артем Валерійович

 

ПП «ГОЛОС»:

Грушевський Володимир Валерійович

Годунок Роман Володимирович

Кравчук Ольга Олександрівна

 

ПП ВО «Батьківщина»:

Кравець Юрій Михайлович

Макарук Сергій Васильович

Мартинюк Петро Степанович

 

ПП «СЛУГА НАРОДУ»:

Анощенко Сергій Іванович

Хоружий Володимир Іванович

 

ПП «ПРОПОЗИЦІЯ»:

 Гуліта Тетяна Василівна

Данилко Вікторія Анатоліївна

Сніжко  Олег Михайлович

 

ПП «СИЛА ЛЮДЕЙ»:

Будь Ксенія Миколаївна

Левченко Марія Воломирівна

Саворона Ігор Володимирович