Експертна група з розробки Стратегії розвитку Вараської громади розглядала можливості розвитку промисловості

Відбулося засідання експертної групи "Господарський комплекс Вараської МТГ" у рамках діяльності Робочої групи з розробки проєкту Стратегії розвитку Вараської міської територіальної громади на період до 2027 року.

Учасники групи ознайомилися із організаційними і методичними питаннями розробки стратегічних документів розвитку громади. Затим начальник Управління економіки та розвитку громади виконавчого комітету Вараської міської ради Ірина Барабух навела присутнім основні показники соціально-економічного стану Вараської громади за період із 2016 по 2020 роки.

Заступник начальника ВТС Олександр Адамович, заступник генерального директора Сергій Куроєдов та заступник генерального директора Віктор Кравець представили аналіз стану ВП "Рівненська АЕС" щодо промислового виробництва, будівельній діяльності, інноваційній, інвестиційній та зовнішньоекономічній діяльності.

"Ми заслухали інформацію по основному підприємству, котре діє у місті - виробничі показники "Рівненської АЕС" за п'ять років та оціночний прогноз щодо виробництва упродовж наступних п'яти. Це важливо для розробки стратегії, щоб зрозуміти якою у нас буде промисловість. У процесі обговорення виникали питання важливі для можливої співпраці громади та РАЕС, можливості розвитку. Наприклад, побічні продукти нашого виробництва можуть слугувати сировинним джерелом для нових підприємств, для залучення сільськогосподарських виробників для діяльності у нашій громаді. Навіть на тлі нинішніх виробничих показників РАЕС уже маємо сигнали, щоб подумати про майбутні проєкти, які будуть розвивати Вараську громаду. Серед них і будівництво п'ятого блоку. Під час наступних засідань нашої групи ми приділимо окрему увагу сільськогосподарському розвитку, подивимося на лісову галузь та ін. Загалом завдання для усіх експертних груп зробити SWOT-аналіз, щоб оцінити слабкі і сильні місця нашої громади", - зауважує заступник керівника експертної групи, заступник генерального директора ВП "Рівненська АЕС" Віктор Кравець.

Склад експертної групи "Господарський комплекс Вараської МТГ"

Олександр Мензул - міський голова, голова робочої групи, керівник експертної групи "Господарський комплекс Вараської МТГ"

Віктор Кравець - заступник генерального директора ВП "Рівненська АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом" з якості та управління, заступник керівника експертної групи (за згодою)

Владислав Ільницький - начальник відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Вараської міської ради, заступник керівника експертної групи.

Ірина Барабух - начальник управління економіки та розвитку громади виконавчого комітету Вараської міської ради, заступник керівника експертної групи

Наталія Ковалевич - головний спеціаліст відділу інвестиційної та грантової діяльності управління економіки та розвитку громади виконавчого комітету Вараської міської ради, секретар експертної групи

Олександр Адамович - заступник начальника ВТС - начальник відділу комерційної диспетчеризації ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» (за згодою)

Наталія Калуш - фізична особа-підприємець, голова ГО "Кузнецовська асоціація захисту прав підприємців" (за згодою)

Сергій Куроєдов - заступник генерального директора ВП "Рівненська АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом" з капітального будівництва – начальник УКБ (за згодою)

Федір Кислицин - заступник головного інженера з загальностанційних об’єктів ВП "Рівненська АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом" (за згодою)

Олег Ординат - директор ТзОВ "Кузнецовський хлібозавод", член виконавчого комітету Вараської міської ради (за згодою)

Олег Сніжко - фізична особа-підприємець, заступник голови постійної депутатської комісії Вараської міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики (за згодою)

Володимир Ткачук - начальник управління соціальних об’єктів ВП "Рівненська АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом" (за згодою)

Відмітимо, що 8 червня відбулося засідання експертної групи "Фінансово-бюджетна сфера" з розробки Стратегії розвитку Вараської міської територіальної громади на період до 2027 року.