Координаційний комітет з впровадження Громадського бюджету розглянув чергові проєкти

Відбулося чергове засідання Координаційного комітету з впровадження Громадського бюджету Вараської громади. Деякі з членів комітету взяли участь у режимі онлайн.

На засідання запросили авторів проєктів та представників підрозділів виконавчого комітету, комунальних підприємств тощо, котрі наступного року будуть реалізовувати ідеї, що наберуть найбільшу кількість голосів жителів громади.

6 жовтня члени координаційного комітету розглянули тринадцять проєктів, дев'ять із яких спрямували на голосування, ще чотири – на доопрацювання.

Нагадаємо, 22 вересня Координаційний комітет розглянув перші п'ятнадцять проєктів і спрямував на голосування вісім із них. 28 вересня члени координаційного комітету розглянули ще тринадцять проєктів, один із яких відхилили.

До слова, до участі у програмі Громадського бюджету жителями Вараської громади подано 52 проєкти.

Відмітимо, що голосування розпочнеться 25 жовтня і триватиме до 8 листопада 2021 року.