Герої не вмирають: у Вараші попрощалися із Степаном Пашком

Сьогодні громада Вараша попрощалася із Степаном Степановичем Пашком.

26 лютого чоловік вступив до лав Збройних Сил України. Його підрозділ був направлений до міста Макарів на Київщині задля підсилення сил Української Армії. 4 березня наші хлопці потрапили під артобстріл з боку військ рф, Степан зазнав летальних поранень.

Степан Степанович Пашко

45-річний житель Вараша працював монтажником у "ПТЕМ-ІНЖИНІРИНГ". Колеги відгукуються про Степана лише добрим словом.

Чоловік навчався спочатку у другій школі Вараша, загальну середню освіту здобув у школі Старої Рафалівки.

У Степана Пашко залишилися дружина та три дочки. Висловлюємо співчуття родині загиблого Героя.