Герої не вмирають: у Вараші попрощалися із Максимом Богдановим

Сьогодні громада Вараша попрощалася із Максимом Володимировичем Богдановим. 33-річний чоловік із 2019 року служив у Збройних Силах України. Молодший сержант був командиром бойової машини-навідником оператором гірсько-штурмової роти військової частини А1778.

За мирного життя Максим навчався у Вараському ліцеї №3, потім здобув знання і навички сантехніка у Професійно-технічного училищі ВП "РАЕС", також навчався на електрика у Сарнах.

2022 04 20 Богданов

Максим Богданов

Богданов зазнав поранення 8 березня у м.Волноваха на Донеччині. Більше місяця лікарі боролися за його життя – однак 16 квітня чоловіка не стало... Поховали Максима Богданова сьогодні на кладовищі с.Стара Рафалівка.