Важкоатлети міста у призерах

03-09 лютого в м. Харків пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років, спортивних шкіл, спорт училищ та юніорів. В змаганнях взяли участь 284 учасника. Захід проходив на високому рівні.

Рівненську область, а зокрема м.Вараш та КДЮСШ ВП РАЕС серед дівчат представляли: Байкалова Анна (14 років)  у результаті посіла 1-місце в поштовху в сумі двоборства срібло та бронза серед спортивних шкіл, Луканіна Поліна (12 років)  у результаті  5 та 7 місце  на чемпіонаті України серед ДЮСШ.

Чоловічу збірну відстоював: Шишка Михайло, який в ривку підкорив вагу 117 кг та посів 2-ге місце.

До змагань спортсменів готувала бригада тренерів: Якубишин Сергій, Луканіна Мирослава та Шинкар Руслан.

Велика вдячність всім причетним до організації.