Перший етап відкритого кубка з шахів

24 лютого в с.Довговоля Володимирецького району в приміщенні місцевої школи відбувся перший етап відкритого кубка Володимирецького району з шахів – 2019.

Виборювати залікові бали приїхали шахісти з Володимирецького, Березнівського, Дубровицького, Сарненського, Костопільського районів та міст Рівне, Вараш. Всього 45 учасників. З нашого міст, крім дорослих, була також чисельна дитяча команда шахістів центру дозвілля.

За підсумками турніру переможцем став Данилюк Василь з м.Рівне. Серед молодших школярів 1 місце за Лобановим Микитою (Вараш), 2 місце - Осипенко Максим (Вараш) і 3 місце - Євстратов Радій (Вараш). Організатори турніру відзначили наймолодшого учасника - Антонюка Дмитра (2010р.н.), який зумів здобути 3 очка. Вдалий виступ юних шахістів – це результат кропіткої роботи тренерів Хомчука Никифора Андрійовича та Маколєдова Олександра Борисовича.

Участь команди м.Вараш відбувся за підтримки відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради.