Волонтери презентували культурно-освітні програми в школах Вараша

25-26 лютого 2019 року волонтери громадської організації „Будуємо Україну разом” зустрілися із старшокласниками ЗОШ №1, №3 та представниками від учнівського самоврядування всіх закладів загальної середньої освіти з презентацією культурно – освітньої програми Львівської освітньої фундації, розповіли учням як можна простими і маленькими кроками змінювати себе, свою школу, місто, країну.

Дана організація за підтримки влади на місцях, бізнесу, меценатів, української діаспори, а віднедавна - і Міністерства молоді та спорту України, за 5 років своєї діяльності організовувала роботу волонтерських таборів у 42 населених пунктах України, які спорудили 46 громадських просторів, відремонтували 180 помешкань, намалювали 46 муралів, організували 12 молодіжних платформ. На Рівненщині уже побували у селищі Смига Дубнівського району, а при прийнятті відповідного рішення, сподіваємось на організацію літнього двотижневого волонтерського табору у місті Вараші, до роботи якого уже бажають долучатися з посильного допомогою і діти. Учні готові підтримати всі нові починання, працювати у волонтерських загонах у рідному місті та при можливості, і у інших містах. Імпонує те, що участь у подібних проектах допомагає не лише відчувати себе потрібними, корисними, але і допомагає спілкуванню, пізнання країни, самоствердженню молодих людей. А це справжній крок до побудови громадянського суспільства.

Збудуємо рідне місто і Україну разом!