Загальноміська зустріч з батьками

П’ять основних правил для батьків:

Менше сварити-більше хвалити!

Менше карати – більше любити!

Менше вимог – більше послідовності!

Менше скарг – більше життєлюбства!

Менше погроз – більше радості!

В приміщенні актової зали Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 26.02.2019 о 17.30 відбулася загальноміська зустріч з батьками, дітей з особливими освітніми потребами на тему: «Інклюзія для батьків».

В рамках заходу було презентовано роботу Вараського інклюзивно-ресурсного центру та проведено ряд вправ та тренінгів на вплив позитивного мислення на якість життя з дитиною з особливими освітніми потребами.

За підсумками заходу фахівцями Вараського інклюзивно-ресурсного центру були надані рекомендації батькам, які мають дітей з особливими освітніми потребами, а саме:

1. Дуже важливо мати сімейні традиції;
  2. Завжди використовувати тільки позитивні слова і думки, а саме: «Я можу», «Я здатний», «Це можливо»;
  3. Ігнорувати негативні думки, змінюючи їх оптимістичними;
  4. Більше посміхатися, гуляти на свіжому повітрі та займатися спортом.

Подальші зустрічі з батьками, дітей з особливими освітніми потребами заплановані фахівцями центру під час проведення батьківського лекторію «МАМА Й ТАТО В КУРСІ».