День пам’яті та примирення

З нагоди Дня пам’яті та примирення у Вараші біля пам’ятного знаку «Жертвам Другої світової війни» відбувся мітинг-реквієм за участю керівництва міста, членів міської громадської організації ветеранів України, військовослужбовців в/ч 3045, працівників структурних підрозділів виконавчого комітету Вараської міської ради, установ та організацій міста і представників громадськості.

Присутні на мітингу вшанували пам’ять жертв Другої світової війни хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку «Жертвам Другої світової війни».

По закінченню заходу міський голова С.Анощенко, заступник міського голови А.Кречик та начальник відділу культури та туризму виконавчого комітету О.Стояновський відвідали учасників бойових дій Другої світової війни, які проживають у нашому місті. Вони подякували ветеранам війни Заболотному Миколі Семеновичу, Рудень Саві Гнатовичу, Єльцову Юрію Дмитровичу, Коняєву Василю Олександровичу, Линдюку Григорію Миколайовичу та вдові воїна УПА Ткачук Василині Талимонівні, побажали їм міцного здоров’я, довгих років життя, мирного неба і вручили запрошення на урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбудуться у Вараші завтра, 9 травня.