Відзначили День перемоги над нацизмом

9 травня у Вараші відзначили  День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Цього дня в центрі дозвілля відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради відбувся тематичний захід для ветеранів війни та дітей війни. Зі словами щирої вдячності до присутніх звернувся міський голова Сергій Анощенко. Він побажав запрошеним довгого віку, мирного неба та міцного здоров’я. Помічники народного депутата України Василя Яніцького Світлана Пашко та Яна Горегляд висловили глибоку шану ветеранам та вручили грошові винагороди.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять визволителів, які віддали своє життя в роки війни, врятувавши світ від фашистської навали, та героїв, які полягли в наші дні за свободу України.