Позачергова 28 сесія Вараської міської ради - незаконна

Постановою восьмого апеляційного адміністративного суду м.Львів від 25.04.2019 року встановлено цілу низку грубих порушень, вчинених групою депутатів 19 вересня 2018 року, під час незаконного проведення позачергової 28 сесії Вараської міської ради.

19 вересня 2018 року групою депутатів було ініційовано проведення позачергової 28 сесії Вараської міської ради. Як встановив суд, для того, аби відкрити сесію, того дня у залі повинно було бути як мінімум 18 депутатів. Згідно листка реєстрації для участі в пленарному засіданні зареєструвалися лише 16 депутатів та 3 особи, які на той момент ще не набули статусу депутата ради.

Оскільки судом встановлено, що для відкриття 28 сесії не було кворуму (були присутні лише 16 депутатів), усі подальші дії групи депутатів, зокрема, оголошення головою виборчої комісії О.Дуб нових депутатів та призначення секретарем ради О.Мензула - були незаконними.