Купальські розваги в центрі реабілітації

Саме віночок став головним атрибутом купальської народно-спортивної розваги в центрі реабілітації. Працівники закладу не перестають дивувати своєю фантазією, кожен раз намагаючись зробити щось цікаве для дітей та молоді з інвалідністю. Адже свята та розваги є одним з важливих реабілітаційних заходів, де кожен вихованець може проявити свою творчість та індивідуальність.

Цього разу ідею розваги запропонував відділ у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради і надав фінансову підтримку. Нам дуже приємно, що не ми йдемо за допомогою, а нам її пропонують самі. Дякуємо вам за ті хвилини радості, які ви подарували нашим дітям та молоді.

А радості було справді багато. Веселі конкурси, естафети, пісні, вірші, пускання на воду віночків, солодощі, а ще - призи! Раділи всі, і малеча, і дорослі, батьки і вихователі. Адже щирий сміх, захоплені очі, фонтан нестримного позитиву – це найвища нагорода за працю. Можна з впевненістю сказати, що свято вдалося.

Будьмо здорові! Любімо життя і воно буде любити нас!

КЗ «Вараський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів»

ім. З.А.Матвієнко