Вараські таланти - переможці конкурсу мистецтв «Зіркові хвилі Світязя 2019»

Міжнародний фестиваль мистецтв «Зіркові хвилі Світязя 2019» проходить щорічно в урочищі Гряда Шацького району Волинської області. Цьогоріч місто Вараш на цьому конкурсі представляли Ангеліна Набухотна, Наталія Швець, Ігор Затірка, Аполлінарія та Ангеліна Пашко.

Фестиваль проводиться учотирьох вікових категоріях та в наступних номінаціях:

- хореографічне мистецтво (сучасна хореографія, естрадна хореографія, танці народів світу, класична хореографія, народна хореографія, бальна хореографія);

- вокальне мистецтво (естрадний вокал, академічний вокал, народний вокал, джазовий вокал);

- оригінальне мистецтво (циркове мистецтво, художнє читання, театральні мініатюри, театри мод та театральні агенції, інструментальна музика).

Вкотре наші земляки виступили якнайкраще і в запеклій боротьбі зайняли наступні місця:

Номінація вокальне мистецтво, естрадний вокал:

- І місце – Ангеліна Набухотна (3 вікова категорія);

- І місце – Ігор Затірка (категорія «Професіонали»);

- ІІ місце – Наталія Швець (3 вікова категорія).

Номінація оригінальне мистецтво, художнє читання:

- І місце – Аполлінарія Пашко (1 вікова категорія);

- ІІ місце – Ангеліна Пашко (3 вікова категорія).

Вітаємо переможців та бажаємо нових творчих здобутків!