Вараська ЗОШ №4 відсвяткувала 30-річний ювілей

8 листопада 2019 року відбулося святкування 30-річчя Вараської ЗОШ №4. Радо зустрічала цього дня шкільна родина педагогів, які вже на заслуженому відпочинку, випускників минулих років, батьків, друзів та шанованих гостей.

Привітати заклад з чудовим святом прийшли міський голова Сергій Анощенко, начальник управління освіти Олена Корень, директор школи Євгенія Сахнюк, представник депутата Верховної Ради України Віктора М'ялика Ірина Базака, керівники освітніх закладів міста, батьки, депутат міської ради Тетяна Денисова, голови міської і шкільної профспілки Володимир Нікітчук і Руслан Бусел, перший директор школи Петро Тарасюк та від імені усіх працівників, які знаходяться на заслуженому відпочинку, Марія Петренко.

Приємним сюрпризом для усіх присутніх були музичні вітання випускників різних років, Олени Демченко, Юлії Романчук, Олени Максимчук, Катерини Крук, Олександра Пампушика, Світлани Проневич, Тетяни Пампушик, творчих колективів відділу культури та Яни Кудлай, нашого колеги, учителя ЗОШ №1 Віктора Міцюка, дуету у складі випускника школи Ігоря Затірки та практичного психолога Наталії Самойлової.

Гарний настрій створили ведучі та учасники свята Наталія Гусейнова, Василь Щербачук, Оксана Ясюк, Роман Швець, Давид Ющук, Дар'я Черук, Владислава Омельянчук, Олександра Захарчук, танцювальні колективи та учасники драматичного гуртка. І, звичайно ж, подяка організаторам та творчій групі свята Юлії Дукач, Аллі Ткач, Наталії Гусейновій, Віті Абрамович, Наталії Самойловій, Ігорю Затірці, Розі Тарасюк, Тетяні Прозапас, Віті Гришканич, Любові Кречко, Галині Кондратюк, Олесі Рудь, Світлані Беднарській, Галині Ковалець, Людмилі Штинь, Оксані Гніденко.

Особлива подяка за створення екскурсу в історію школи та оформлення креативних фотозон випускникам школи, а на даний час її працівникам, Марії Хомич та Олі Кошель.

Колектив школи вдячний за підтримку та допомогу в проведенні свята спонсорам Віктору М'ялику, Юрію Рабому, Олегу Ординату, Юрію Ткачуку, Оксані Москалик, Віталію Крупичу, Вірі Павлусь та дякує всім, хто долучився та святкував разом з нами цей чудовий ювілей!

Колектив ЗОШ №4